Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Ahoj, kdyby měl někdo volný kód a byl ochotný ho poslat třeba přes SZ, budu moc rád :-)

Děkuji velice převelice

0 Citovat

Ahoj.

Díky za zaslání kódu do SZ. Jinak odkaz přes Visa jde v mobilní aplikaci kombinovat s PROMO kódem viz scan :-)


vystrizek.jpg

2 Citovat

To ma teší, že si ich podojil aj o Visa cashack. Čo je povolené, nie je zakázané.

1 Citovat

Inu, vidím to tak, že příští služebka nejde na míle u British, ale přes Visa cashback a slevový kód na 10%.

1 Citovat

Odkaz funguje s VISA i s MasterCard.

 

 


screenshot-20230530-223924-gallery.jpg

2 Citovat

Ahoj nemáte někdo volný kód na 10% jedeme s rodinou na dovolenou tak by se hodilo děkuji 

0 Citovat

Pokud chcete zvýšit šance na získání 10% cashback (promo code) emailem, pak mějte 2 účty u bookingu. Ten druhý na manželku. Ta moje je Genius 1 se dvěma odjetými pobyty a chodí ji třeba v tomto období promo kódy. Já Genius 3 jsem měl období kódů v 01/2023. Důležité je zkontrolovat u drahé polovičky nastavení účtu bookingu, aby bylo umožněno zasílat akce na email. Manželka má zadanou i jinou kartu pro platby (nevím, zda má vliv).

0 Citovat

Ahojte, ak by ste niekto mali voľný zľavový kód bola by som moc vďačná. Poprosím o zaslanie do SZ. Ďakujem :)

0 Citovat

GZ86A41MCY do 4.6.

1 Citovat

Nemá, prosím, někdo kód na cashback? Už delší dobu vyhlížím a nic. Prosím SZ, ať nevyužije někdo jiný :-) Díky

0 Citovat

Q1BKG34QGR

do 14.06.2023

0 Citovat

Vyuzito, diky.

0 Citovat

Mandre - někdo byl holt rychlejší :-)))

Tak jsem použil aspoň odkaz na visa cashback. Aspoň něco:)

0 Citovat

Náhodou, někdo kód na 10 %? Děkuji Vendula.

 

 

0

Citovat

0 Citovat

PDKN1RB2TN do dnes. Napíš sem info o využití.

2 Citovat

RDU7QAM5GE do 10.6.

0 Citovat

Použito, diky.

0 Citovat

WC3VVW6N8C 

do 13.06.2023

0 Citovat

Uz niekto pouzil

0 Citovat

Ahoj, neměl byste někdo prosím 10% kód. Děkuju

0 Citovat

WNW6CFB76N

platí do zajtra, 13. júna 2023

0 Citovat

Ahoj, nemáte ještě někdo kód na 10%? Díky Jana

0 Citovat

Neměl by prosím někdo kód na cashback? Prosím kdyžtak do sz. Děkuji

0 Citovat

5W8CKQTRSP

Platí do zítra (14.6.)

1 Citovat

Muf2muf: Moc díky, vyuzito.

0